24 квітня 2022 року християни святкують найголовніше церковне свято – Пасху.
Великоднє свято в умовах українського сьогодення набуває особливе значення. Згідно традиціям святкування Пасхи, молитва озвучена в цей день перед Богом буде виконана.
В 2022 році український народ більше всього просить у Господа миру, закінчення війни, перемогу, одужання хворих, збереження життів. Цінностями нашого народу є традиції та звичаї, що передаються із покоління в покоління.
В часи війни вони необхідні кожному українцю. В цей період наші цінності надають сили нашим захисникам вистояти ворожу атаку, вберегти українські землі та український народ.
“У часи війни важливо турбуватися про себе. Свято – це про турботу, почуття провини – про деструктив. Можливо, саме Великдень допоможе вам підтримати людей поруч, влаштувавши їм свято, повернути їм шматок мирного життя. Це також про допомогу в тилу, що наближає нас до перемоги”, – радить психотерапевт.
Традиція святкування Воскресіння Христове починається з часів хрещення Русі князем Володимиром Великим. Спираючись на цей факт, дану традицію вважають найдавнішою в історії християнства.
Кожен, хто шанує це свято, отримує надію на порятунок, адже Воскрес Христос. Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами, чимало обрядів і традицій в Україні пов’язане з ним.
Працівники Куяльницького Центру Культури та Дозвілля також святкують Христове Воскресіння.
На честь свята була організована авторська тематична виставка декоративно-прикладного мистецтва. Для виставки були використані роботи працівників Куяльницького Центру Алєксєєвої Альбіни та Лукащук Яни.
Народним колективом «Стожари» Центру Культури та Дозвілля було записано привітання у вигляді пісні. Текстом пісні «Стожари» прагнули подарувати віру та надію на перемогу жителям нашої держави, захисникам України та всім постраждалим від воєнних подій.
Привітання було оформлено у вигляді відео кліпу, який розташований на сторінках соціальних мереж Інтернету.