Ми українці! Ми патріоти!
Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
Душу й тіло ми положим за нашу свободу.
І покажем, що ми, браття, козацького роду.
Станем, браття, в бій кровавий від Сяну до Дону
В ріднім краю панувати не дамо нікому;
Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє,
Ще у нашій Україні доленька наспіє.

Гімн України!

«Ми українці! Ми патріоти!» - з гордо піднятою головою кажуть всі, хто відносяться до Куяльницької сільсьої ради Подільського району Одеської області. Воєнні дії, які відбуваються на території нашої любої неньки України об'єднали всіх.
Куяльницька рада не просто кричить «Ми патріоти!», а й підтверджує слова своїми діями. Ми любимо свою державу, свою громаду, свої села. Від початку війни ми підтримуємо наших захисників морально та фізично. Села нашої громади готують, роблять закрутки, шиють одяг, роблять маскувальні сітки, допомагають продуктами, ліками, коштами, залучають ще більше людей до допомоги нашим воїнам.
На сьогоднішній день, головною задачею громади є волонтерська діяльність. Кожен вкладає свій кусочок пазла, для того, щоб воєдино перемогти. Ми патріоти від найстаршого до найменшого! Для дітей громади проводиться обласна акція малюнків, тематикою яких є повернення мирного та спокійного життя в нашу державу, в кожне її містечко, в кожен її куточок.

Творчі коллективи нашої громади направляють всі свої таланти, сили та можливості на підняття бойового українського духу. Працівники Куяльницького центру культури та дозвілля записують патріотичні пісні, проводять фестивалі української музики серед населення Куяльницької сільської ради. Бойові шедеври можна побачити на сайті Facebook, на сторінці "Куяльницький центр культури та дозвілля".
Україна – це земля, де живуть сильні і непереможні чоловіки, віддані і сильні духом жінки, талановиті та розумні діти, де прапор має два кольори світу – небес та полів. Ми віримо та знаємо, ми переконані в тому, що Україна переможе у цій страшній війні, бо ніхто ніколи не зміг і не зможе зламати нашу націю, наш козацький дух. А встанемо на коліна лише перед Богом!
Автор Альбіна АЛЄКСЄЄВА